چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ | چاپ کاتالوگ فوری | چاپ کاتالوگ حرفه‌ای

چاپ کاتالوگ همواره نیاز تمام کسب و کارهاست اینکه ما بتوانیم معرفی درستی از خود انجام دهیم نیازمند چاپ کاتالوگ حرفه ای است، همچنین باتوجه به خدماتی که  مرکز چاپ کاتالوگ صدرا گرافیک ارائه می‌دهد همواره باید چاپ کاتالوگ فوری داشته باشیم. چون شما بنا به شرایط مختلف نیازمند این هستید که خدمات چاپ فوری دریافت کنید. مخصوصاً در زمینه چاپ کاتالوگ این مسئله باید بیشتر رعایت شود. چون که شما با توجه به اینکه این کاتالوگ‌ها را برای شرایط خاصی نیاز دارید پس باید خیلی سریع کار شما انجام شود.

در چاپ کاتالوگ فوری و حرفه ای باید چه مواردی رعایت شود؟

  • طراحی حرفه کاتالوگ : در طراحی کاتالوگ مطالب می بایست بگونه ای قرار گیرند که علاوه بر رساندن هدف کاتالوگ بیننده را در مطالعه تمامی موارد آن تشویق نماید که البته در این راه چاپ و نوع چاپ نیز بی تاثیر نیست .
  • صفحه بندی درست: یعنی قبل از چاپ کار شما  در طراحی حرفه ای کاتالوگ شود که پس از چاپ کاتالوگ فوری در ترتیب کردن صفحات با مشکل مواجه نشویم .
  • چاپ فوری کاتالوگ : مهمترین قسمت پیدایش یک کاتالوگ ماندنی چاپ آن می باشد که اگر رنگهای نامرغوب استفاده شود و رنگها را نتوان بدرستی بر روی هم قرار داد نتیجه نهایی یک کاتالوگ نا مرقوب می شود که کسی حتی میل مطالعه آن را هم پیدا نمی کند پس استفاده از رنگهای شفاف و بسیار با کیفیت آلمانی و چاپ بوسیله دستگاه چهار رنگ همزمان می تواند شما را به هدف نهایی نزدیک نماید.
  • چاپ کاتالوگ حرفه ای : اگر نیاز به روکش وجود دارد استفاده از روکش با کیفیت و مرقوب تفاوتی نمی کند که سلفون باشد یا UV در هر حال نتیجه کار می بایست رضایت شما مشتری گرامی را جلب نماید . انواع روکش عبارت است از:۱- سلفون براق سرد ۲- سلفون مات سرد ۳- سلفون براق حرارتی سلفون مات حرارتی ۵- UV براق ۶-UV مات
  • چاپ کاتالوگ با کیفیت : شاید همه موارد بالا بدون داشتن کیفیت بی ارزش باشد مرکز چاپ کاتالوگ صدرا گرافیک به شما این تضمین را می‌دهد که چاپ کاتالوگ با کیفیت داشته باشید و رضایت کامل شما جلب شود.
  • صحافی برش و خط تا : آخرین مرحله مربوط به صحافی مناسب، با کیفیت و دقیق، برش لبه های دقیق به گونه ایکه لبه ها دقیقاً بر روی هم قرار گیرند و خط تای صحیح می باشد .

چاپ کاتالوگ | چاپ کاتالوگ فوری | چاپ کاتالوگ حرفه ای

تعرفه چاپ کاتالوگ

چه قیمتی برای طراحی کاتالوگ شما را قانع خواهد کرد آیا شما دنبال چاپ کاتالوگ ارزان هستید ؟ تا با یک شرکت تبلیغاتی کار کنید؟ آیا در ایران هنوز شرکت تبلیغاتی وجود دارد که با طراحی های زیبای خود بازار را تسخیر کرده باشد یا به لحاظ قیمتی مشتریان را ترقیب به سفارش کند؟!!!
چقدر تعداد صفحات کاتالوگ در قیمت طراحی آن باید تاثیر داشته باشد؟ و آخرین سوال اینکه آیا فارسی یا انگلیسی بودن یک کاتالوگ نیز در قیمت آن تاثیر دارد؟؟؟

انتظار و شناخت شما برای طراحی کاتالوگ از یک سو و از سوی دیگر هزینه ای که شما برای آن ، چه برای چاپ و چه برای طراحی در نظر میگیرید از سوی دیگر باعث شده تا تغریبا بیشتر کاتالوگهایی که چاپ میشوند تنها اسراف کاغذ باشند تا معرفی برای محصولات شما.
گاهی یک تراکت یا بروشور کوچک به لحاظ گیرایی و کیفیت میتواند مطابق یک کاتالوگ بزرگ با صفحه های متعدد برابری کند. هیچگاه به تصمیم خود جهت چاپ کاتالوگ اکتفا نکنید و همیشه یک مشاور تبلیغاتی صحیح میتواند نتیجه بهتری به شما بدهد.
البته منظور این نیست که کاتالوگ چاپ نکنید منظور این است که هزینه شما در سمت و سویی مصرف شود که نتیجه خوبی برای شما و شرکتتان کسب کند.
شما با چاپ و ارائه کاتالوگ و یا بروشور می توانید تمام مشخصات شغل و حرفه خود را بطور کامل و گویا به همراه تصاویر با کیفیت به مشتریان خود اعلام نمایید و در صورتی که طراحی زیبا و همچنین چاپ با کیفیت و مرغوب داشته باشد ممکن است سالها نزد مشتریان شما باقی بماند و در مواقع لزوم پس از مدت ها به آن مراجعه کنند و با شما تماس بگیرند.

آیا این مطلب مفید بود؟
Sending
امتیاز 5 (8 رای)